Форум объявлений города Киев

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум объявлений города Киев » Общие вопросы » Де знайти постачальника тканин?


Де знайти постачальника тканин?

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Моя компанія планує розширити виробництво і додати весільні сукні до асортименту. Шукаємо постачальника тканин та аксесуарів для весільних суконь. Чи можете порекомендувати інтернет-магазини, де можна купити ці матеріали оптом? Цікавить можливість доставки по всій Україні.

2

Магазин тканин Wedding Style став справжньою знахідкою для мене! Я була вражена не лише різноманіттям тканин, а й відмінною якістю матеріалів. Тут можна знайти все для весілля https://wed-style.com.ua/ua/shop/ що потрібно для створення ідеальної весільної сукні – від ніжного шовку до вишуканого мережива. Окремо хочу відзначити високий рівень обслуговування клієнтів. Консультанти були дуже ввічливими і професійними, допомогли з усіма питаннями і надали корисні поради. Це місце, де кожна наречена може знайти саме те, що їй потрібно для того, щоб виглядати на своєму весіллі бездоганно.


Вы здесь » Форум объявлений города Киев » Общие вопросы » Де знайти постачальника тканин?